Webdesign

Konzultace a rady před zahájením tvorby WWW stránek

Zkonzultujeme a navrhneme vám řešení na míru. Pomůžeme vám při rozvažování, jak by měly stránky vypadat a jakou roli by měly plnit. Vy načrtnete hrubé obrysy, my obecné zadání přetvoříme do konkrétní podoby. Společně najdeme takové řešení vašich WWW stránek, které skutečně potřebujete.

Grafické zpracování (webdesign) webových stránek

Navrhneme graficky poutavé a uživatelsky přívětivé stránky s jednoduchým ovládáním a důrazem na uživatele a rychlé vyhledání požadované informace. Klademe důraz i na snadnou přístupnost webu. Nepouživáme Flash a jiné rušivé prvky. Design navrhujeme s citlivým ohledem na obsah webu, kvůli němuž uživatelé na WWW stránky přijdou.

Kódování WWW stránek v XHTML a CSS

Grafický návrh nakódujeme pomocí XHTML a CSS dle platných standardů do podoby WWW stránek, které uvidíte v prohlížeči. Důraz klademe na to, aby byl kód vstřícný k vyhledávačům (SEO), byl bezchybný (validní), a díky jeho jednoduchosti umožňoval pozdější snadnou změnu designu stránek nebo jejich nové rozvržení, čímž šetříme vaše finance.

Technické detaily a další požadavky na webové stránky

K provozování vlastních WWW stránek je potřeba doména a hosting, kam se web umístí. Pomůžeme vám s výběrem vhodné domény i kvalitního, ale cenově dostupného hostingu dle technických parametrů vašeho nového webu. Rádi splníme také vaše další požadavky – od grafických prací přes tvorbu sloganů a textů až po nasazení redakčního systému.