Webhosting

 

Hostingové služby

 

Potřebujete spolehlivou službu s partnerem, který se nebude na nikoho vymlouvat a vyřeší váš problém. Hosting u nás znamená úzkou spolupráci a spolehlivé, funkční řešení.

 

Pomůžeme vám, ať už potřebujete „jen“ obyčejný webhosting pro vaše stránky, virtuální či fyzický server, nebo třeba připojit vlastní server v datacentru se špičkovými parametry.

 

Hlavním, na co se soustředíme jsou takzvané virtuální privátní servery (VPS). Můžete začít s malým a levným serverem, který poroste současně s vaším byznysem. Bude vám tak šetřit provozní náklady a přitom umožní rychle reagovat na změnu aktuálních potřeb.

 

Vždy máte jistotu, že se o server někdo stará, sleduje nové bezpečnostní hrozby a včas aktualizuje ohrožené části. Samozřejmě vždy ve spolupráci s vašimi programátory – tak, aby byl zajištěn hladký provoz vašich aplikací.

E-mail hosting

 

Budete nadšeni z reálné doručitelnosti vámi odeslaných zpráv a minima nevyžádané pošty a žádných virů ve své poště. Neřešte omezení počtu schránek a jejich složité správy.

 

Nastavíme vám korektně technologie jako SPF, DKIM a DMARC a nebudeme vás nutit pochopit, co znamenají.

 

Naučíme vaše programátory odesílat e-maily z vašich webových stránek a aplikací tak, aby byly spolehlivě doručeny jejich příjemcům.

 

Vytvoříme koncepci používání elektronické pošty ve vaší organizaci a naučíme vás efektivně s e-maily pracovat.