Kamerové systémy

 

Naše firma se začala zabývat montáží kamerových systémů, protože jsme sami potřebovali ochránit majetek. Z vlastní zkušenosti můžeme říct, že kamerový systém je ideální součást komplexního zabezpečovacího systému. Můžete jednoduše jednak kontrolovat Vaše prostory jak ve dne tak v noci, ale také kontrolovat práci Vašich zaměstnanců. Při porušení pracovní kázně je pak nahrávka z kamer tím nejspolehlivějším důkazem, proti kterému je každá lež krátká. Velice důležitý je také psychologický efekt. Pracovník, který ví že je sledován si tolik nedovolí.

 

Při montážích a návrhu kamerového systému vycházíme z požadavků klienta, kterému se snažíme vždy nabídnout co možná nejefektivnější řešení za rozumnou cenu. Někomu stačí pro jednoduchou ochranu prodejny obyčejná černobílá kamera, někdo naopak požaduje sledování přes internet, noční vidění kamer, spuštění alarmu, detekce „neznámých“ objetků atd.

 

S každým klientem proto projdeme jeho požadavky velice konkrétně a poté nabídneme optimální řešení. Na následujících stránkách se dozvíte základní a obecné údaje o kamerách a jejich možnému nasazení. Pro jakékoli informace nás neváhejte kontaktovat.

 
Kamerové systémy
 

Co vše vám u kamerového systému nabízíme:

 

Návrh a realizace kamerových systémů.

Konzultace a návrh systému zdarma.

Vstřícný a ochotný přístup k zákazníkovi.

Používáme pouze osvědčené a vyzkoušené komponenty (PC, kamery).

Zaškolení obsluhy zdarma.

Krátká doba realizace.

Rychlý servis našich systémů.

Podpora obsluhy přes telefon nebo internet zdarma.

Montáž provádí naši zaměstnanci.